To i tak jest kadr 16:9 i moim zdaniem jest dobry. Gleby i nieba jest tyle ile trzeba. Otwórz na PE ..wrzuć na tv to się przekonasz. Za Anią...na glebie jest wszystko jak trzeba. szron, szarość, zgniła zieleń i wszystko podświetlone porannym pomarańczem. Precz z nożyczkami od mojego kadru Marku...no chyba, że o bufet chcesz sprawę oprzeć :)
Pisałeś mister Stanisław, że lubisz panoramiczne ujęcia. Wręcz kochasz je. Lgniesz do nich. Pochlastać się za nie dasz. Tu w tym zdjęciu masz duuuuży obszar gleby, który... przynajmniej ja to tak widzę... niespecjalnie "gada" w tej przestrzeni fotograficznej. Gdybyś go obciął - uzyskałbyś właśnie rewelacyjną panoramę. A w tym kształcie .... no nie wiem. Chyba, że to tylko przypominajka. O!