Login  Hasło  
Dodano
2024.12.18 : 11.41 /  26920
Autor
spyko
Kategoria
Krajobraz


 Następne   Pełny Ekran    Poprzednie 
Tytuł : Przedkonkursowo

Od autora :
Przypominam i zapraszam :)

  
PPPerz /  2024.12.18 : 19.12

Dla mnie bardzo OK!


  
spyko /  2024.12.18 : 18.02

To i tak jest kadr 16:9 i moim zdaniem jest dobry. Gleby i nieba jest tyle ile trzeba. Otwórz na PE ..wrzuć na tv to się przekonasz. Za Anią...na glebie jest wszystko jak trzeba. szron, szarość, zgniła zieleń i wszystko podświetlone porannym pomarańczem.
Precz z nożyczkami od mojego kadru Marku...no chyba, że o bufet chcesz sprawę oprzeć :)


  
Patt 📷 /  2024.12.18 : 16.29

Pisałeś mister Stanisław, że lubisz panoramiczne ujęcia. Wręcz kochasz je. Lgniesz do nich. Pochlastać się za nie dasz. Tu w tym zdjęciu masz duuuuży obszar gleby, który... przynajmniej ja to tak widzę... niespecjalnie "gada" w tej przestrzeni fotograficznej. Gdybyś go obciął - uzyskałbyś właśnie rewelacyjną panoramę.
A w tym kształcie .... no nie wiem.
Chyba, że to tylko przypominajka.
O!


  
spyko /  2024.12.18 : 16.28

To coś to flara obiektywu Aniu. Jednym się podoba innym nie. Można się jej pozbyć jednak postanowiłem ją celowo zostawić.



   Copyright 2020 Patt i s-ka. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone