Ile tutaj odcieni zieleni - bardzo ładnie :) Elu, a gdyby tak obciąć górę i zostawić tylko te paseczki? Traci się wtedy ten urok mgielnego poranka, ale wydaje mi się, że wychodzi wtedy fajny pasiak :) Ale - to tylko taka luźna propozycja do ewentualnego rozważenia :)