Login  Hasło  
Dodano
2025.05.08 : 11.28 /  28875
Autor
alaadam
Kategoria
Reportaż


 Następne   Pełny Ekran    Poprzednie 
Tytuł : (TC) Grill

Od autora :
Maj to początek sezonu grillowego. Bywa wesoło, zabawnie, a czasami niebezpiecznie. Tu zastana sytuacja rano. Jak widać grillujący nie podołali, podali się jednej kiełbasce

  
Dorota_Kula 📢 /  2025.05.10 : 13.40

Grill ma też chyba aspekt towarzyski, więc może w tym tkwi jego siła? :)


  
alaadam /  2025.05.09 : 19.50

Ten, taki magnez został spożyty Marku dużo wcześniej i ta jedna kiełbaska pokonała to towarzystwo. Pomyśl tylko jaki dobrobyt w kraju. w czasach, które my pamiętamy za taka kiełbaskę dawano łapówki, uśmiechano się do pani sklepowej, ba, każdy chciał nawiązać bliższy(niekoniecznie cielesny) kontakt z taką dysponentką. A teraz leży sobie kiełbaska(było to późno rano) i nikt nie zapyta - po co?


  
Patt 📷 /  2025.05.09 : 19.17

Się tak zastanawiam proszę Adama, gdzie jest w tym całym grillowaniu ten… taki… nie wiem… "magnes" dla wielu. Podejrzewam jakieś atawizmy z czasów, gdy na środku jaskini palił się ogień i wokół homo erectusy szczęsliwe, że udało się coś upolować.


  
Wichura 🐦 /  2025.05.08 : 17.07

Myślę, że powinieneś skorzystać, żeby maj uczcić :))).


  
wojus /  2025.05.08 : 13.44

czyli sezon rozpoczęty😉


  
Szeherezada /  2025.05.08 : 11.39

Mimo, że jedna została, to ślinka leci.


  
ElzbietaP /  2025.05.08 : 11.35

Skromnie, ale już nabrałam apetytu, Adamie :)



   Copyright 2020 Patt i s-ka. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone