Dodano
2025.05.08 : 11.28 /

28875

Sprzęt :
Panasonic DC-FZ82
Ogniskowa :
41.1mm (229mm dla Kliszy 35mm)
Utworzono :
2025:05:02 06:46:03
Następne
Pełny Ekran
Poprzednie 
Tytuł : (TC) Grill
Od autora :
Maj to początek sezonu grillowego. Bywa wesoło, zabawnie, a czasami niebezpiecznie. Tu zastana sytuacja rano. Jak widać grillujący nie podołali, podali się jednej kiełbasce
Dorota_Kula 📢 / 2025.05.10 : 13.40
Grill ma też chyba aspekt towarzyski, więc może w tym tkwi jego siła? :)
alaadam / 2025.05.09 : 19.50
Ten, taki magnez został spożyty Marku dużo wcześniej i ta jedna kiełbaska pokonała to towarzystwo. Pomyśl tylko jaki dobrobyt w kraju. w czasach, które my pamiętamy za taka kiełbaskę dawano łapówki, uśmiechano się do pani sklepowej, ba, każdy chciał nawiązać bliższy(niekoniecznie cielesny) kontakt z taką dysponentką. A teraz leży sobie kiełbaska(było to późno rano) i nikt nie zapyta - po co?
Patt 📷 / 2025.05.09 : 19.17
Się tak zastanawiam proszę Adama, gdzie jest w tym całym grillowaniu ten… taki… nie wiem… "magnes" dla wielu. Podejrzewam jakieś atawizmy z czasów, gdy na środku jaskini palił się ogień i wokół homo erectusy szczęsliwe, że udało się coś upolować.
Wichura 🐦 / 2025.05.08 : 17.07
Myślę, że powinieneś skorzystać, żeby maj uczcić :))).
wojus / 2025.05.08 : 13.44
czyli sezon rozpoczęty😉
Szeherezada / 2025.05.08 : 11.39
Mimo, że jedna została, to ślinka leci.
ElzbietaP / 2025.05.08 : 11.35
Skromnie, ale już nabrałam apetytu, Adamie :)