Login  Hasło  
Dodano
2026.04.09 : 17.10 /  32752
Autor
Patt
Kategoria
Natura


 Następne   Pełny Ekran    Poprzednie 
Tytuł : (TC) Na grzędzie

  
ElzbietaP /  2026.04.12 : 19.49

Jesteś usprawiedliwiony Marku, bo zdjęcie cudne. Kotek wierzbowy też ładnie kwitnie, choć owoców z tego nie będzie.


  
Dorota_Kula 📢 /  2026.04.11 : 22.08

Tak, daleko mu do kwiecia owocowego, ale prezentuje się bardzo atrakcyjnie.


  
Patt 📷 /  2026.04.09 : 17.10

Proszę Eli - nie mam kompletnie nic właśnie zakwitającego, jeśli chodzi o drzewo. Rozumiem, że kwitnący czyrak na ramieniu się nie liczy. Natomiast w okolicy gdzie przebywam - dopiero pąki, a i to podejrzane, albo bez entuzjazmu. Zapodaję więc coś, co najbliżej tematu mam. Wyciągnięte z szuflady. Jakby co - idę klęczeć na grochu.



   Copyright 2020 Patt i s-ka. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone