O! A to miła niespodzianka dla mnie!!! :))) Wiesiu, bardzo dziękuję - przyznaję, że nie spodziewałam się takiego odzewu na to zdjęcie :) Pięknie dziękuję też za wszystkie gratulacje :) Myślę już nad tematem, ale jakoś na razie nic oryginalnego nie przychodzi mi do głowy. Najwyżej nie będzie oryginalnie ;)
Dziura w dziurach! Pomysł i wykonanie moim zdaniem znakomite! Zdjęcie owiane mglistą tajemnicą, która w zasadzie tajemnicą nie jest :). Gratuluję serdecznie Dorotko wybrałam Twoje zdjęcie ID 33017 jako najlepsze z dziurawych :).
Człek szczęśliwie zaczyna dzień, po prostu dzień a potem, wieczorem oglądając możliwość sforsowania ogrodzenia u sąsiada - kończy jako rozbójnik. Klasa!