Dodano
2026.05.16 : 10.59 /

33065

Sprzęt :
Panasonic DMC-FZ1000
Utworzono :
2019:01:31 10:45:37
Następne
Pełny Ekran
Poprzednie 
Tytuł : Razem w codzienności
Od autora :
Kto był nad zaporą wodną w Youssef ben Tachfine w Maroku jakiś czas temu (bo już nie żyje) z pewnością poznaje tego cudownego, gościnnego Berbera z osiołkiem serwującego herbatkę.
Benka / 2026.05.24 : 16.55
Dziecięca ciekawość „Co jest w środku?” zainspirowała mnie do zaproponowania tematu najbliższego konkursu "W środku". A nie byle jaka zapowiada się ta edycja, bo 70- ta! Zapraszam do świętowania Kamiennych Godów z dziecięcą ciekawością, energią młodości i luzem dojrzałości w dniach 12 -15 czerwca 2026 :) Wszędzie, gdzie się tylko da zajrzeć do środka, na środek, pośrodku, w środku zaglądajcie w poszukiwaniu kadrów. Trzy z nich wybierzcie i podzielcie się nimi w galerii konkursowej:) Czekam na Was już od teraz niecierpliwie bardzo:)) Sztuczną Inteligencję wysyłamy na urlop, a co tam, damy sobie bez niej radę:) Plakat wyszykuję wkrótce, tymczasem pierwszy plakacik zapowiadający już w galerii:)
Dzięki jeszcze raz za ten zaszczy i gratulacje:)))
Dorota_Kula 📢 / 2026.05.19 : 22.15
Beniu, serdecznie gratuluję! Piękne zdjęcie i chwytający za serce opis :)
spyko / 2026.05.19 : 22.07
Gratulacje Beniu :)))
Benka / 2026.05.19 : 18.38
Dzięki Kochani, zaskoczona i uradowana jednocześnie z całego serca wdzięcznością Was ogarniam:)) Cieszę się bardzo i zabieram się za myślenie nad tematem:))
Patt 📷 / 2026.05.19 : 17.29
Brawo Benia! Oklasky! Jestem zdania, że pomogło minimalnie opowiadanie o herbatce i zaraz cieplej się zrobiło na duszy i koło śledziony. Oznacza, to, że nie samym obrazem człek żyje. Wartość dodana mogła (nie musiała) mieć tutaj kluczowy udział :) Gratki!
PPPerz / 2026.05.19 : 16.54
Wielkie Gratulacje!
Siła emocji!!!
Bernikla 🦢 / 2026.05.19 : 12.48
GRATULACJE !!!
Świetna fotografia :)
alaadam / 2026.05.19 : 11.26
Gratulacje Beniu wygranej w konkursie
ElzbietaP / 2026.05.19 : 08.31
Wspaniała fotografia. Brawo Beniu! Gratuluję :)
Wichura 🐦 / 2026.05.19 : 06.47
Gratuluję Beniu wygranej w konkursie!
Minia / 2026.05.19 : 04.34
Benka Wielkie gratulacje
Johan / 2026.05.19 : 00.01
Gratuluję, Bożenko, wygranej!
wasagni / 2026.05.18 : 19.45
Bardzo dobre :)
Johan / 2026.05.18 : 00.12
Bardzo do siebie przywiązani są ...
Wichura 🐦 / 2026.05.17 : 12.14
Z pewnością bardzo mocna więź ich łączyła, co widać jak na dłoni. Świetny kadr!
alaadam / 2026.05.16 : 20.08
Wręcz zjawiskowe
PPPerz / 2026.05.16 : 17.23
Bardzo dobre z dużym pokładem emocjonalnym.
ElzbietaP / 2026.05.16 : 13.05
Piękna przyjaźń. Dziękuję za tą opowieść.
Zdjęcie BDB.