Login  Hasło  
Dodano
2026.05.16 : 10.59 /  33065
Autor
Benka
Kategoria
Podróże


 Następne   Pełny Ekran    Poprzednie 
Tytuł : Razem w codzienności

Od autora :
Kto był nad zaporą wodną w Youssef ben Tachfine w Maroku jakiś czas temu (bo już nie żyje) z pewnością poznaje tego cudownego, gościnnego Berbera z osiołkiem serwującego herbatkę.

  
Benka /  2026.05.24 : 16.55

Dziecięca ciekawość „Co jest w środku?” zainspirowała mnie do zaproponowania tematu najbliższego konkursu "W środku". A nie byle jaka zapowiada się ta edycja, bo 70- ta! Zapraszam do świętowania Kamiennych Godów z dziecięcą ciekawością, energią młodości i luzem dojrzałości w dniach 12 -15 czerwca 2026 :) Wszędzie, gdzie się tylko da zajrzeć do środka, na środek, pośrodku, w środku zaglądajcie w poszukiwaniu kadrów. Trzy z nich wybierzcie i podzielcie się nimi w galerii konkursowej:) Czekam na Was już od teraz niecierpliwie bardzo:)) Sztuczną Inteligencję wysyłamy na urlop, a co tam, damy sobie bez niej radę:) Plakat wyszykuję wkrótce, tymczasem pierwszy plakacik zapowiadający już w galerii:)
Dzięki jeszcze raz za ten zaszczy i gratulacje:)))


  
Dorota_Kula 📢 /  2026.05.19 : 22.15

Beniu, serdecznie gratuluję! Piękne zdjęcie i chwytający za serce opis :)


  
spyko /  2026.05.19 : 22.07

Gratulacje Beniu :)))


  
Maria_Krystyna /  2026.05.19 : 19.30

Gratuluję, Beniu.


  
Benka /  2026.05.19 : 18.38

Dzięki Kochani, zaskoczona i uradowana jednocześnie z całego serca wdzięcznością Was ogarniam:)) Cieszę się bardzo i zabieram się za myślenie nad tematem:))


  
Patt 📷 /  2026.05.19 : 17.29

Brawo Benia! Oklasky! Jestem zdania, że pomogło minimalnie opowiadanie o herbatce i zaraz cieplej się zrobiło na duszy i koło śledziony. Oznacza, to, że nie samym obrazem człek żyje. Wartość dodana mogła (nie musiała) mieć tutaj kluczowy udział :) Gratki!


  
PPPerz /  2026.05.19 : 16.54

Wielkie Gratulacje!
Siła emocji!!!


  
Bernikla 🦢 /  2026.05.19 : 12.48

GRATULACJE !!!
Świetna fotografia :)


  
alaadam /  2026.05.19 : 11.26

Gratulacje Beniu wygranej w konkursie


  
ElzbietaP /  2026.05.19 : 08.31

Wspaniała fotografia. Brawo Beniu! Gratuluję :)


  
Szeherezada /  2026.05.19 : 08.26

Gratulacje Beniu!


  
Wichura 🐦 /  2026.05.19 : 06.47

Gratuluję Beniu wygranej w konkursie!


  
Minia /  2026.05.19 : 04.34

Benka Wielkie gratulacje


  
Johan /  2026.05.19 : 00.01

Gratuluję, Bożenko, wygranej!


  
wasagni /  2026.05.18 : 19.45

Bardzo dobre :)


  
Johan /  2026.05.18 : 00.12

Bardzo do siebie przywiązani są ...


  
Wichura 🐦 /  2026.05.17 : 12.14

Z pewnością bardzo mocna więź ich łączyła, co widać jak na dłoni. Świetny kadr!


  
alaadam /  2026.05.16 : 20.08

Wręcz zjawiskowe


  
PPPerz /  2026.05.16 : 17.23

Bardzo dobre z dużym pokładem emocjonalnym.


  
Szeherezada /  2026.05.16 : 13.36

Super Beniu!


  
ElzbietaP /  2026.05.16 : 13.05

Piękna przyjaźń. Dziękuję za tą opowieść.
Zdjęcie BDB.



   Copyright 2020 Patt i s-ka. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone