Login  Hasło  
Dodano
2021.01.05 : 19.03 /  565
Kategoria
Inne


 Następne   Pełny Ekran    Poprzednie 
Tytuł : Stuk-puk...

  
ElzbietaP /  2023.04.26 : 21.14

Ach to! Nie o tym bym nie pomyślała. Ale zobacz u Doroty jest odwrotnie czyli tło zamazane, a samochód ostry. Dlatego nie pomyślałam np. o tym zdjęciu.
No należą Ci się kanapki. Tylko z tym sokiem za agawy może być problem. Nie może być zwyczajny malinowy?


  
Patt 📷 /  2023.04.26 : 21.04

Zresztą nie będę czekał do jutra. Kto wie czy jutro będę miał net, albo sprawne paluszki by w klawirkach kompa grzebać.
TO SIĘ RUSZA!
Wiec tak: jeszcze sobie życzę majonez. Koniecznie kielecki. Ćwikłę z chrzanem, do tego herbatkę z sokiem z agawy. Jajko na miękko. Oczywiście całe morze warzyw podlewane balsamem. Ze cztery paski dobrego sera żółtego i kulkę mozzarelli.
Termin i miejsce upraszam się bym sam wyznaczył (z wyprzedzeniem zawiadomię).
:)


  
ElzbietaP /  2021.01.17 : 13.55

Dziękuję Berniko :)


  
Bernikla 🦢 /  2021.01.16 : 17.54

Ja również gratuluję.
Ten nastrój, ta kolorystyka, wszystko perfekcyjnie :)


  
ElzbietaP /  2021.01.15 : 19.30

Dziękuję bardzo Wiesiu, Wojtku i Teresko :)


  
Teresarosa 🌹 /  2021.01.15 : 18.18

Gratuluję wyróżnienia, dopiero teraz, bo nie było mnie jakiś czas... Ciekawa historia barwami pisana...


  
Wichura 🐦 /  2021.01.11 : 20.32

Gratuluję Elu!!! Brawoooo!!!


  
ElzbietaP /  2021.01.09 : 21.07

To tak wielkie dla mnie zaskoczenie. Bardzo dziękuję i cieszę się przeogromnie. Trochę spóźniony prezent urodzinowy. Najważniejsze...motywuje do dalszego działania i rozwoju, bo mam świadomość tego jak wiele jeszcze nie wiem i nie potrafię.
Dziękuję za tak piękne słowa. Wzruszają...
Wszystkim dziękuję pięknie za gratulacje :)))


  
spyko /  2021.01.09 : 19.21

Gratulacje Elu :))))


  
Dorota_Kula 📢 /  2021.01.09 : 17.10

Elu, serdecznie gratuluję wyróżnienia :)


  
PiotrSzewczyk /  2021.01.09 : 15.31

Gratulacje :)


  
Benka /  2021.01.09 : 13.39

Stu puk pomiędzy dwoma światami. Gratuluję Elu wyróżnienia!


  
Sfumato 🍀 /  2021.01.09 : 12.00

Elu, gratuluję wyróżnienia! Fajnie pokazałaś ruch.


  
Janka57 🎬 /  2021.01.09 : 11.56

Podoba mi się :) Gratulacje ...


  
ElzbietaP /  2021.01.08 : 20.34

Dzięki Dorotko :)


  
Dorota_Kula 📢 /  2021.01.05 : 21.48

Ciekawie to wygląda, a dwukolor dodaje smaczku. Podoba mi się :)


  
ElzbietaP /  2021.01.05 : 21.33

Dzięki Marku:) Czekałam specjalnie na przechodzącą postać, bo chociaż przyciągnęło mój wzrok odbicie świateł, bez niej to byłoby to.


  
Patt 📷 /  2021.01.05 : 21.01

No tak. To jest właśnie dowód na to, że można zagrać nieoczekiwanym.Przestrzenią, cieniem, drugim planem lub zwyczajnie nieprzewidzianym. Gdybyśmy zostali w definicjach, w regułach, kanonach - w dalszym ciągu kunsztem byłby jeleń na rykowisku. Wszystkie jednak idzie naprzód i brawo, że nie zostałaś w średniowieczu. Albowiem fotografia jest tym co widać i to widoczne można jak się okazuje po swojemu układać. Żeby na nowo widzieć. Lub zobaczyć to co zwykle jest niewidzialne...



   Copyright 2020 Patt i s-ka. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone