SERIA :
Pokaż całąStawy Bielice - jedno z ukochanych moich miejsc\"nigdy nie dostrzegamy skarbów, które mamy tuż przed oczyma.\" Paulo Coelho, Alchemik. Nie sztuką jest gnać za przygodą, przelecieć setki kilometrów samolotem, podążać za nieznaną egzotyką lecz spojrzeć na swój \"dom\" z miłością, poznać go i widzieć w nim niemal cały świat. Tak właśnie patrzę na te moje Bielice, dziś bardzo wysuszone mimo wczesnej wiosny. Oto ONE już nie raz tu pokazywane, a wielokrotnie będące moją cichą ucieczką w zachwyt...